Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

Animacje

Uwaga!

Ze względu na obecną sytuację sanitarno-epidemiologiczną przygotowaliśmy nową ofertę dedykowaną przyjęciom urodzinowym organizowanym poza naszą salą. W pomieszczeniach polecamy zrezygnowanie z animacji na rzecz atrakcji lub warsztatów. Do 15 dzieci warsztat prowadzi jeden animator. 

 

Do podanych cen należy doliczyć koszty dojazdu.


10 dzieci to maksymalnie 9 gości plus Solenizant

15 dzieci to maksymalnie 14 gości plus Solenizant


DOMOWE SPA

Kolorowe i pachnące warsztaty, podczas których dzieci wykonają swoje własne kule do kąpieli ze składników, które na co dzień wykorzystujemy w kuchni. Idealnym dopełnieniem będzie własnoręczne przygotowanie nawilżającego balsamu do ust (z obowiązkowym delikatnym brokatem :)) Czy kula do kąpieli w kształcie serca, to nadal kula?

Uwaga: do jednej z receptur niezbędne jest użycie świeczki
260 PLN | czas:1,5-2 godzin

Cena warsztatu nie zmienia się. W zależności od ilości dzieci zmianie ulega tylko ilość wytworzonych kul i błyszczyków oraz czas trwania zajęć.


BROKATOWE TATUAŻE 

Niepowtarzalna okazja, aby spełnić swoje marzenia o prawdziwym tatuażu. Wybrany wzór zostanie idealnie odtworzony na Twoim ciele! Tatuaż utrzymuje się od 3 do 7 dni, bezpiecznie spływa wraz z mydłem.

Do 10 dzieci: 150 PLN | czas: 1-1,5 godzin

Do 15 dzieci: 170 PLN | czas: 1,5-2 godzin


ZABAWY NAUKOWCÓW

Warsztaty opierające się na doświadczeniach i eksperymentach z różnych dziedzin. Dzieci aktywnie uczestniczą w przygotowanych zadaniach. Ze względów bezpieczeństwa nie używamy żadnych materiałów wytwarzających ciepło, nie ma ognia, pary i dymu-dzieci mogą pracować samodzielnie z każdym przygotowanym dla nich rekwizytem. 


DEKOROWANIE BAWEŁNIANYCH TOREB

Idealna okazja do stworzenia wymarzonej torby, która będzie wyjątkowym gadżetem i pamiątką dla każdego dziecka. Mali Artyści będą mieli do swojej dyspozycji m.in. specjalne flamastry, kredki oraz szablony. Torba bawełniana jest standardowej wielkości (mieści A4).

do 10 dzieci: 150 PLN | czas: około 1-1,5 h

do 15 dzieci: 225 PLN | czas: około 1-1,5 h 


WYZWANIA KONSTRUKCYJNE

Zadanie specjalne dla każdego Małego Inżyniera. Stworzymy praktyczne i fukcjonalne wynalazki, a naszym głównym budulcem będzie... karton.

Uwaga: warsztat dla starszych dzieci - będziemy używać kleju na gorąco (potrzebny jest także dostęp do prądu) oraz wycinać kartonowe elementy. 


SZALEŃSTWO WE WŁOSACH

Domowa manufaktura ozdób do włosów, które spodobają się niejednej elegantce. Zwykłe spinki dzięki kreatywnym materiałom zamienimy w piękną dekorację naszych fryzur. A może doczepiane kolorowe warkocze? Tak! Kolorowe kokardy? Obowiązkowo! I jeszcze te kwiatowe opaski… 

do 10 dzieci: 250 PLN | od 1,5-2 godzin

do 15 dzieci: 290 PLN | od 1,5-2 godzin
Uwaga: warsztat dla starszych dzieci - będziemy zaplatać warkocze i używać kleju na gorąco (potrzebny jest także dostęp do prądu)


PAMIĄTKOWE PRZYPINKI

Kolorowe przypinki, własnoręcznie namalowane staną się świetną pamiątką z przyjęcia! Profesjonalna maszynka zabezpieczy i zachowa na zawsze artyzm Małych Twórców. 

do 10 dzieci: 150 PLN | czas: około 1-1,5h | po 4 przypinki (śr. ok. 5 cm) dla każdego
do 15 dzieci: 160 PLN | czas: około 1-1,5 h | po 3 przypinki (śr. ok. 5 cm) dla każdego


SKRĘCANE BALONIKI 

Kolorowe baloniki w mgnieniu oka zamieniają się w ulubione zwierzątka, kolorowe kwiaty, czapki, miecze i wszystko inne, co tylko nasi Mali Goście sobie wymarzą. Skręcane baloniki są oryginalnym prezentem na zakończenie zabawy.
Animator przez godzinę jest do dyspozycji dzieci i skręca dla nich wybrane wzory. Dla starszych dzieci możliwa jest nauka prostych wzorów. 

do 10 dzieci: 130 PLN | czas: 1 godzina

do 15 dzieci: 140 PLN | czas: 1 godzina


PINIATA

Piniata to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich. Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej piniaty wypełnionej słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. Sprawdź czy jednym uderzeniem uda się zdobyć chociaż cukierka!
Istnieje możliwość wykonania piniaty w kształcie nawiązującym do zainteresowań Solenizanta (cena może ulec zmianie w zależności od kształtu) Piniata jest już wypełniona, przywozimy ze sobą także niezbędne rekwizyty.  | 180 PLN

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...