Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

aktualności

Nowe zasady organizacji urodzin poza salą zabaw

Aktualne zasady organizacji imprez obowiązują od 06.06.2020 r. do odwołania. Agencja Artystyczna HOPEK może je modyfikować w każdej chwili w oparciu o aktualną sytuację sanitarno-epidemiologicznąw Polsce oraz obowiązujące wytyczne nakładane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Zasady organizacji urodzin na naszej sali zabaw znajdą Państwo tutajNOWE ZASADY ORGANIZACJI ANIMACJI POZA SALĄ ZABAW "HOPEK"

 

  1. Ze względu na obecną sytuację sanitarno-epidemiologiczną zalecamy, aby standardowa animacja tematyczna odbywała się na zewnątrz (np. ogród, boisko; niezmiennie dostępne są personalizowane gry terenowe), a w pomieszczeniach proponujemy pojedyncze atrakcje - dostępna jest specjalna oferta atrakcji oraz warsztatów przystosowanych do aktualnej sytuacji (oferta wraz z cenami)

  2. Jeżeli animacja ma odbywać się w pomieszczeniu należy zapewnić miejsce do bezpiecznej i swobodnej zabawy, tak aby dzieci mogły usiąść w kole zachowując wygodne i bezpieczne odstępu (najlepiej bez zabawek). Osoby dorosłe przebywające w pobliżu animatorów (bliżej niż zalecany dystans 2 metrów), muszą mieć osłonięte usta i nos zgodnie z obowiązującymi zaleceniami. 

  3. Przed przystąpieniem do zabaw każdy z uczestników jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. Animator przywiezie ze sobą niezbędny płyn. 

  4. Animator/Animatorzy pracują w maskach oraz rękawiczkach (jeżeli jest to możliwe).

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...