Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

aktualności

Dodatkowe zasady organizacji urodzin na sali

Aktualne zasady organizacji imprez obowiązują od 06.06.2020 r. do odwołania. Agencja Artystyczna HOPEK może je modyfikować w każdej chwili w oparciu o aktualną sytuację sanitarno-epidemiologicznąw Polsce oraz obowiązujące wytyczne nakładane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Obiekt jest niezmiennie dostępny tylko dla aktualnego Klienta oraz Jego Gości urodzinowych.


NOWE ZASADY ORGANIZACJI PRZYJĘĆ URODZINOWYCH NA SALI ZABAW HOPEK


 1. Ze względu na dodatkową dezynfekcję sal, godziny animacji zostają zmienione:
   a)I animacja: 10:30-12:30
  b) II animacja: 14:00-16:00
  c) III animacja: 17:30-19:30

 1. W przyjęciu urodzinowym mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, niemające objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, które w okresie ostatnich 14 dni przed spotkaniem: nie miały świadomego kontaktu lub nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych ani nie miały świadomego kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem.

 2. Przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce (płyn jest dostępny w przedsionku). Każdą osobę dorosłą wchodzącą  obowiązują także aktualne zasady zasłaniania nosa oraz ust. Osoby bez maseczek (przyłbic lub innej dopuszczalnej formy zasłonięcia twarzy) nie zostaną wpuszczone na salę (wyjątkiem są dzieci). Na sali nie ma możliwości zakupu maseczek.

 3. Na obiekcie może przebywać maksymalnie 15 dzieci w jednym czasie. Nie ma znaczenia, czy goście biorą udział w animacji, czy są pod opieką Rodziców na Sali Głównej.

 4. Podczas przyjęcia mogąbyć obecni tylko Rodzice Solenizanta. Rodzice Gości Urodzinowych nie mogą wejść na obiekt. Z tego względu Animatorzy oraz Rodzice Solenizanta mogą pomóc dzieciom przy ubieraniu się.
  Jedynym wyjątkiem jest niezbędna obecność rodzica/opiekuna przy dziecku niepełnosprawnym. Każdy taki przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie i tylko pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Formularzu Zamówienia. 

 5. Każde z dzieci musi mieć obuwie zmienne z nieślizgającą się podeszwą. Obuwie zmienne jest obowiązkowe, nie ma możliwości wejścia na obiekt w skarpetkach lub skarpetkach antypoślizgowych. 

 6. Przyjęcie urodzinowe obsługuje 2 animatorów. Animacje prowadzi jedna osoba (do 15 dzieci), druga w tym czasie obsługuje recepcję i Salę Główną. Animatorzy pracują w maseczkach oraz (jeżeli to możliwe) w rękawiczkach.

 7. Dekoracja Sali Głównej, zastawa oraz pozostałe elementy będące w cenie animacji nie ulegają zmianie

 8. Zostaje zmodyfikowana forma poczęstunku. Dzieci nie będą mogły korzystać ze wspólnych miseczek. Każdy Gość musi mieć przygotowany swój własny talerz z przekąskami, który będzie podpisany jego imieniem. Poczęstunek można przygotować przed przyjazdem na salę lub przed przyjęciem w czasie oczekiwania na Gości. Tak jak do tej pory, napoje będą nalewane przez Animatora. Dodatkowo każdy kubeczek zostanie podpisany. Napoje w większych pojemnościach i kubeczki mogą zostać zastąpione małymi sokami w kartonikach bądź wodą w małych butelkach, które zostaną imiennie podpisane.
  Przekąski nie są obowiązkowe, można przynieść tylko napoje. 

 1. Animacja tortu (wniesienie, odśpiewanie “Sto lat”, zdmuchnięcie świeczek) jest możliwa tylko w jednej z następujących opcji:
  a) Tort może składać się z osobnych muffinek lub babeczek. Świeczki zostaną umieszczone w tej, która ma być przeznaczona dla Solenizanta. Zostanie ona wniesiona na osobnym tematycznym talerzyku, a po zdmuchnięciu świeczek trafi bezpośrednio do Solenizanta.

  b)Ze standardowego tortu zostanie wykrojony jeden kawałek dla Solenizanta i w nim zostaną umieszczone świeczki. Tort i porcja dla Solenizanta zostaną wniesione na osobnych talerzach - tort na paterze (jeżeli to możliwe), a porcja na tematycznym talerzyku. Po zdmuchnięciu świeczek Solenizant otrzyma swój talerzyk, a reszta ciasta zostanie pokrojona przez Animatora dla pozostałych Gości.

  c) Tort może zostać w całości pokrojony dla wszystkich dzieci,ale tylko jeżeli świeczki zostaną umieszczone na osobnej babeczce lub muffince.

  Nie ma możliwości, aby Solenizant zdmuchnął świeczki na torcie lub cieście, które ma zostać podzielone także dla Gości. 

 1. Kącik Maluszka wraz z suchym basenem i zamkiem są niedostępne.

 2. Z obu sal zostają usunięte wszystkie dywany, poduszki oraz miękkie zabawki

 3. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów choroby zakaźnej u któregokolwiek z uczestników przyjęcia urodzinowego lub osób pozostających z nim w bezpośrednim kontakcie, należy natychmiast poinformować o tym (mailowo lub telefonicznie) właścicieli Agencji Artystycznej HOPEK. 

 4. Do odwołania niedostępne są następujące atrakcje: malowanie twarzy oraz masy plastyczne.


W pozostałych przypadkach obowiązuje Regulamin Sali Zabaw. W przypadku wątpliwości i dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...