Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

Standard

przyjecie w zoo miejsca partnerskie twoje miejsce

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to fantastyczna atrakcja podczas każdego przyjęcia. Dzieci uwielbiają zamieniać się w ulubione zwierząta czy odważnych bohaterów kreskówek. Do malowania używamy atestowanych farbek łatwozmywalnych. 

cena: 150 PLN

Skręcane baloniaki

Kolorowe baloniki w mgnieniu oka zamieniają się w ulubione zwierzątka, kolorowe kwiaty, czapki, miecze i wszystko inne, co tylko nasi Mali Goście sobie wymarzą. Skręcane baloniaki są oryginalnym prezentem na zakończenie zabawy.

cena: 100 PLN

Brokatowe tatuaże

Niepowtarzalna okazja, aby spełnić swoje marzenia o prawdziwym tatuażu. Wybrany wzór zostanie idealnie odtworzony na Twoim ciele! Tatuaż utrzymuje się od 3 do 7 dni, bezpiecznie spływa wraz z mydłem.

cena: 120 PLN

Fabryka przypinek

Kolorowe przypinki, własnoręcznie namalowane staną się świetną pamiątką z przyjęcia! Profesjonalna maszynka zabezpieczy i zachowa na zawsze artyzm Małych Twórców. 


cena: 150 PLN

Zamykanie w bańce mydlanej

Zamykanie w bańce mydlanej - świetna zabawa dla małych i dużych!
Olbrzymie bańki i ten moment, kiedy znajdujemy się wewnątrz - niesamowite i niezapomniane wrażenie!

cena: 150 PLN

Doplatanki do włosów

Cudnownie kolorowe ozdoby do włosów, które pozostaną pamiątką po świetnej zabawie. Profesjonalnie zaplatamy kolorowe ozdoby tworząc oryginalne warkoczyki we włosach każdej młodej damy. Dla chłopców proponujemy kolorowe irokezy. 

cena: 120 PLN

Kolorowa piniata

Piniata to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich. Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej pinaty wypełnionej słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. Sprawdz czy jednym uderzeniem uda się zdobyć chociaż cukierka!

cena: 150 PLN

Kartonowe eko-zabawki

Wyjątkowe, kreatywne i przyjazne dla środowiska zabawki z kartonu. Każde dziecko może samodzielnie złożyć i ozdobić wybraną zabawkę, którą później zabierze do domu. 

 

wycena indywidualna

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...