Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

imprezy firmowe

Eventy okolicznościowe

Każdego roku jest przynajmniej kilka takich dni, które świetnie nadają się do spotkania w większym gronie pracowników i ich rodzin. Pikniki z okazji Dnia Dziecka, spotkania mikołajkowe, jubileusze... zapraszamy do wspólnej zabawy. Organizowane przez nas animacje dopasowujemy do założeń Klienta lub pomagamy przygotować scenariusz i plan dnia. Zapewniamy zabawę dla dzieci, pokazy dla dorosłych, gry, konkursy i atrakcje. Przygotowujemy stroje i elementy dekoracji odpowiednie do tematu eventu. Z chęcią sprostamy kolejnym wyzwaniom!

Pikniki integracyjne

Zapewniamy twórczo spędzony czas podczas spotkań firmowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych uczestników zabawy. Pikniki i imprezy plenerowe są naszą specjalnością! Przygotowujemy animacje tematyczne, atrakcje dla dzieci oraz profesjonalne pokazy interaktywne. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz urządzeń pneumatycznych "dmuchańców" dla dzieci i dorosłych. Organizujemy konkursy i zawody sportowe z wykorzystaniem nowości rynkowych : piłkarzyki gigant, sumo, sztuczna krowa, byk rodeo, paintball... Polecamy świetną zabawę z kulą zorbing na sucho lub mokro. Korzystając z wieloletniego doświadczenia zapewniamy organizację Państwa imprezy na najwyższym poziomie!

Promocje

Odpowiadamy na rosnące potrzeby rynku w działaniach promocyjnych, zapewniając obsługę przy promocjach produktu lub prezentacji miejsca. Animacje mogą towarzyszyć wielkim otwarciom - sklepów, aptek, galerii handlowych i innych miejsc, gdzie uwagę skupi na sobie kolorowa, przebrana postać! Hostessy i animatorzy naszej firmy urozmaicają akcje promocyjne, towarzyszą przy stoiskach targowych oraz tworzą bezpieczne kąciki dla dzieci tam, gdzie dorośli chcą porozmawiać.  

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...