Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

przyjęcia urodzinowe Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu imprezy firmowe przedszkola i szkoły spotkania rodzinne Sesje fotograficzne Butik Hopka

Sesje fotograficzne

Sesje pępkowe

Sesje pępkowe

Sesja pępkowa to zatrzymanie wyjątkowych i ulotnych chwil po narodzinach dziecka, które w pierwszych dniach nieustannie się zmienia! To jedyny moment kiedy dziecko zachowuje pozycje embrionalne. Zachowaj te piękne dni na dłużej...

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne

Prawdziwe emocje i więzi pokazane naturalnie, swobodnie i bez pośpiechu. Sytuacje z dnia codziennego zatrzymane w ten niezwykły dla Waszej Rodziny sposób. Wspólne radości i szczere uczucia okiem profesjonalistów! 

Sesje rodzinne są pamiątką na długie lata! Zapraszamy do zatrzymania tych pięknych momentów razem z nami!

 

 

reportaż urodzinowy

reportaż urodzinowy

Przyjęcie urodzinowe to ogromnie ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Zabawa podczas przyjęcia jest równie ważna jak wspomnienia, które po niej pozostają. Proponujemy profesjonalne upamiętnienie przyjęcia urodzinowego, imieninowego czy innego ważnego wydarzenia rodzinnego! Nasz fotograf przybędzie na miejsce i zatrzyma na zawsze najlepsze momenty! 

Sesje dziecięce

Sesje dziecięce

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat." J. Korczak

 

Warto zatrzymać ten uśmiech na zawsze. Wykonujemy sesje noworodkom, niemowlakom i starszym dzieciom - każda sesja jest inna i nieprzewidywalna jak wyjątkowe są dzieci. Zatrzymaj każdy moment życia swojego dziecka - tak szybko się zmienia i rośnie!

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...