Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

698 884 850 lub 698 884 855
hopek@hopek.com.pl

przyjęcia urodzinowe Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu imprezy firmowe przedszkola i szkoły spotkania rodzinne Sesje fotograficzne Butik Hopka

przedszkola i szkoły

Bale karnawałowe

Bale karnawałowe

Szalone bale są nie tylko w karnawale! Zapraszamy na bale z okazji walentynek, dnia kobiet, dnia wiosny, a także z okazji deszczu za oknem! Każdy bal jest wyjątkowy, prowadzony zgodnie z życzeniami i założeniami programowymi. Wpólnie z Klientem opracowujemy scenariusz, ilość zabaw i konkursów. Dla Dzieci najmłodszych - przedszkolnych proponujemy zabawy animacyjne połączone z konkretną tematyką, grami i konkursami. Dzieci szkolne najlepiej bawią się przy największych przebojach z dyskotekowymi, kolorowymi światłami. Proponujemy nietuzinkowe konkursy oraz naukę prostych kroków tanecznych.


Wycena indywidualna, cena jest zależna od ilości dzieci uczestniczących oraz czasu trwania balu lub dyskoteki.

Mikołajki

Mikołajki

Ekipa Świętego Mikołaja już siedzi w saniach! Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z grzecznymi Dziećmi! Przedszkolakom proponujemy wielkie oczekiwanie na Mikołaja podczas balu z zimowymi grami i zabawami. Program animacyjny poprowadzi cała zimowa ekipia - bałwanki, śnieżynki, aniołki i elfy! Dla Dzieci starszych przygotowaliśmy program tradycyjnego spotkania w klasach z rozdawaniem upominków i pogadankami z Mikołajem.

Warsztaty

Dzieci często stawiają przed nami duże wyzwania i oczekują od nas każdego dnia nowych pomysłów na zabawę. Hopek specjalnie na takie okazję przygotował propozycję twórczych i niekonwencjonalnych warsztatów edukacyjnych! Nie pozwól by w placówce zagościła nuda! Pozwól dzieciom działać kreatywnie i rozwijać swoją wyobraźnie! Każdy powód jest dobry by zaprosić HOPKA i urozmaicić program dnia.

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...