Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

Premium

przyjecie w zoo miejsca partnerskie twoje miejsce

Wirtualna Wycieczka

Przy pomocy gogli do wirtuanej rzeczywistości, przenosimy dzieci w niesamowite miejsca. Od podwodnych raf koralowych, po powierzchnię marsa. Dzieci mogą poczuć się tak, jakby znalazły się daleko stąd, oraz usłyszeć ciekawostki na temat oglądanych widoków. Na czas pokazu, każde dziecko dostaje do dyspozycji własne gogle.
Cena: 300zł

Iluzjonista

Jest to specjalnie przygotowany program dla dzieci, który trwa ok. 35 minut. "Magiczna podróż" jest niezwykłą przygodą, w której najmłodsi zabrani są w świat magii i czarów. Mali pomocnicy często pomagają nie tylko w niezwykłych numerach wykonywanych przez iluzjonistę, ale nawet sami momentami stają się prawdziwymi czarodziejami. Efekty są tak dobrane, aby na długo pozostały magiczne wspomnienia. wycena indywidualna

Masy plastyczne

Masy, które można dowolnie formować, rozrywać, łączyć, deptać. Gdy dorzucimy do nich ryż, kaszę, barwniki, przyprawy czy aromaty to staną się niesamowitą atrakcją senspryczną, która pobudzi wszystkie zmysły. Niektóre masy można nawet zjeść!
cena: 200 PLN

DEKOROWANIE KOSZULEK

Artystyczne dusze na pewno odnajdą się w tym zadaniu. Mazaki do tkanin, błyszczące kamyczki i ozdoby - raj dla Małego Artysty! Dekorowanie koszulek jest świetną zabawą, a jednocześnie pamiątką z przyjęcia. Koszulki projektujemy zgodnie z wybraną tematyką. 

cena: 25PLN/dziecko

Dekorowanie bawełnianych toreb

Idealna okazja do stworzenia wymarzonej torby, która będzie wyjątkowym gadżetem i pamiątką dla każdego dziecka. Mali Artyści będą mieli do swojej dyspozycji m.in. kolorowe flamastry do taknin oraz koraliki. 

cena: 20 PLN/dziecko

DEKOROWANIE MUFFINEK

Słodka, przyjemna i artystyczna atrakcja przyjęcia! Mali cukiernicy wytworzą najpiękniejsze muffiny jakie można sobie tylko wymarzyć. Ulepimy z masy marcepanowej, ozdobimy lukrem i wszystko zasypiemy kolorowymi perełkami, jadalnym brokatem i błyszczącymi drobinkami.
cena: 25 PLN/dziecko

CHODZĄCE MASKOTKI

Chodzące maskotki wywołują uśmiech na twarzach Dzieci ale także są ciekawą atrakcją dla dorosłych odbiorców. Świetnie sprawdzają się jako atrakcje na różnego typu imprezach, promocjach i piknikach. Rozbawią i roztańczą wszystkich gości, zapozują do zdjęcia, zachęcą do wzięcia ulotki i zachwycą najmłodszych uczestników. Polecamy na imprezy rodzinne, ale także na promocje miejsc, otwarcia sklepów i pikniki firmowe! 

wycena indywidualna

Upominki dla gości

Świetny pomysł, aby Twoje przyjęcie goście zapamiętali na zawsze! Ręcznie wykonane maskotki z imieniem każdego z gości mogą być wręczone na pamiątkę świetnych urodzin dla każdego małego uczestnika zabawy. Niepowtarzalny prezent może być także niespodzianką dla Jubilata i Solenizanta, wybierając wyjątkową dedykacje. zobacz galerię

Psiejsko czarodziejsko

Program rekreacji i wspólnej zabawy z psami terapeutycznymi wraz z niezapomnianym pokazem sztuczek czworonożnych przyjaciół.
PSIEJSKO CZARODZIEJSKO to wyjątkowa możliwość uatrakcyjnienia imprez urodzinowych dla dzieci. Czworonożni goście doskonale potrafią ożywić zabawę, a przy okazji pomagają w przekazaniu dzieciom kilku ważnych informacji dotyczących prawidłowego kontaktu z psami. wycena indywidualna

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...