Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

aktualności

Nowe zasady organizacji urodzin poza salą zabaw

Aktualne zasady organizacji imprez obowiązują od 06.06.2020 r. do odwołania. Agencja Artystyczna HOPEK może je modyfikować w każdej chwili w oparciu o aktualną sytuację sanitarno-epidemiologicznąw Polsce oraz obowiązujące wytyczne nakładane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Zasady organizacji urodzin na naszej sali zabaw znajdą Państwo tutaj. NOWE ZASADY ORGANIZACJI ANIMACJI POZA SALĄ ZABAW "HOPEK"

  1. Każdego biorącego udział w animacji obowiązują aktualne zasady zasłaniania nosa oraz ust wmiejscach publicznych. Dotyczy to także rodziców będących w bezpośrednim kontakcie z animatorem. 
  2. Przed przystąpieniem do zabaw każdy z uczestników jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. Animator przywiezie ze sobą niezbędny płyn.

  3. Animator/Animatorzy pracują w maskach oraz rękawiczkach (jeżeli jest to możliwe).

  4. Ze względu na obecną sytuację standardowa animacja tematyczna może odbywać się tylko na zewnątrz (np. ogród, boisko). Niezmiennie dostępne są personalizowane gry terenowe. 

  5. W zamkniętych pomieszczeniach rekomendujemy zamiast animacji pojedyncze atrakcje. Dostępna jest specjalna oferta atrakcji oraz warsztatów przystosowanych do aktualnej sytuacji (oferta wraz z cenami)

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...