Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe

aktualności

Nowe zasady organizacji urodzin

Aktualne zasady organizacji imprez obowiązują od 06.06.2020 r. do odwołania. Agencja Artystyczna HOPEK może je modyfikować w każdej chwili w oparciu o aktualną sytuację sanitarno-epidemiologicznąw Polsce oraz obowiązujące wytyczne nakładane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny. NOWE ZASADY ORGANIZACJI ANIMACJI POZA SALĄ ZABAW "HOPEK"

 

  1. Ze względu na obecną sytuację sanitarno-epidemiologiczną rekomendujemy, aby standardowa animacja tematyczna odbywała się na zewnątrz (np. ogród; niezmiennie dostępne są personalizowane gry terenowe)

  2. Jeżeli animacja ma odbywać się w pomieszczeniu należy zapewnić miejsce do bezpiecznej i swobodnej zabawy, tak aby dzieci mogły usiąść w kole zachowując wygodne i bezpieczne odstępy (najlepiej bez zabawek). Osoby dorosłe przebywające w pobliżu animatorów (bliżej niż zalecany dystans 1,5 metra), muszą mieć osłonięte usta i nos zgodnie z obowiązującymi zaleceniami. 

  3. Przed przystąpieniem do zabaw każdy z uczestników jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. Animatorzy przywiozą ze sobą niezbędny płyn. 

  4. Animator/Animatorzy pracują w maskach.

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...