Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

Spotkania rodzinne

Komunia

Komunia to ważne wydarzenie dla dziecka oraz całej rodziny. Przyjęcie komunijne jest miłym i radosnym spotkaniem rodzinnym - nie pozwól aby po oficjalnym obiedzie dzieci się nudziły!

Dzieci na weselu

Spotkaliśmy się wiele razy z dylematem, czy na wesele mamy iść z Dziećmi. Mogą się nudzić i dokazywać, a my - dorośli będziemy chcieli uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez Młodą Parę. Hopek zabiera Dzieci uczestniczące w weselu w inny wymiar tej magicznej uroczystości. Rodzice zaproszonych Dzieci będą szaleć na parkiecie spokojni i odprężeni, ponieważ animatorzy Hopka zapewnią dobrą zabawę i profesjonalną opiekę najmłodszym gościom.

Podczas uroczystości Dzieci poznają zwyczaje weselne, uczestniczą w dziecięcych oczepinach oraz tańcach integracyjnych. Animatorzy przygotują z Dziećmi piękną laurkę na pamiątkę dla Młodej Pary. Takie pamiątki zostają z nami na zawsze. Po udanej zabawie położymy Dzieci spać i poczekamy, aż zostaną odebrane przez rodziców.

Pokazy na spotkania rodzinne

Każde spotkane rodzinne można urozmaicić w niekonwencjonalny sposób. Zaskocz swoich gości! Magiczny występ iluzjonisty, słodka manufaktura słodyczy, pokaz i nauka tańca, niezwykły pokaz piesków czy wizyta bajkowych gości: clowna Benia czy Kubusia Puchatka. Każdy występ może odbyć się w domu, ogrodzie, restauracji lub w innym wskazanym miejscu!

Domowe wizyty Mikołaja

Każde dziecko marzy aby na własne oczy zobaczyć Świętego Mikołaja. Spełnienie tego marzenia to nic trudnego! Mikołaj może odwiedzić każdego z Was! Sanie naszego Mikołaja dojadą do każdego domu, a ekpia - ku radości dzieci, wejdzie nawet przez okno! Przyniesiemy prezenty, wysłuchamy piosenek i wierszyków, zapozujemy do zdjęcia, a Mikołaj z miłą chęcią zje przygotowane pierniczki! Odwiedzimy grzeczne dzieci w mroźny poranek lub wieczorem, kiedy szykują się do spania. Zaplanuj spotkanie z Mikołajem! 

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...