Impreza dla dziecka?
Zadzwoń!

783 495 804 lub 722 374 188
hopek@hopek.com.pl

Miejsce urodzin Animacje katalog atrakcji dzieci na weselu Spotkania rodzinne przedszkola i szkoły imprezy firmowe Bawialnia Butik Hopka

o nas

Hopkowa załoga

Hopek jest Agencją Artystyczną, która na rynku wrocławskim w branży imprez dla Dzieci istnieje od 12 lat. W związku z tym, z pełną odpowiedzialnością, możemy stwierdzić, że jesteśmy grupą animacyjną z najdłuższym stażem i największym doświadczeniem. Kilkaset przygotowanych i zrealizowanych przyjęć dało nam wiedzę, z której teraz chętnie korzystamy, a to skutkuje zadowoleniem Klienta, zarówno Rodzica, ale przede wszystkim Dziecka. Wiemy, co się Dzieciom podoba, świadomie przygotowujemy programy odpowiadajac na potrzeby dzieci, podążając za modą, która nieustannie się zmienia i umiejscawia się tam, gdzie ulubieni bohaterowie Dzieci. 

Atrakcje, jakie proponujemy są ściśle związane z tematykami naszych przyjęć. Urodziny z Hopkiem to urodziny z pomysłem i pełnym zaangażowaniem. Naszym Klientom oferujemy czynną zabawę z przebranymi animatorami - podróż w bajeczny świat, aby Dzieci poznały dogłębnie wybraną tematykę jesteśmy z nimi przez cały czas trwania przyjęcia organizując im zróżnicowane zabawy. Najważniejsze jest to, że dzieci mają wypełniony czas zorganizowanymi zabawami, aby grupa mogła się zintegrować i wspólnie celebrować to, jakże ważne, wydarzenie. Atrakcje jakie proponujemy są podzielone na 3 grupy: standard, premium i prestiż i związane jest to z tym, że nasi Klienci są Rodzicami wymagającymi, chcącymi przygotować dla Dzieci urodziny wyjątkowe i niektóre atrakcje - powtarzane w każdym miejscu nie spełniają już oczekiwań. Wychodzimy naprzeciw i proponujemy atrakcje, których nie można zamówić w żadnym innym miejscu. W ofercie Hopka jest też możliwość zaproszenia animatorów na przyjecie w domowym zaciszu. Aby w ten dzień nie obciążać dodatkowo zapracowanych rodziców przygotowujemy wszystkie materiały programowe samodzielnie, a od gospodarzy wymagamy jednynie bezpiecznego miejsca do zabawy i dostępu do prądu. To niewiele, aby przygotować taką zabawę u siebie w domu.

 

Niezapomniane urodziny dla Dziecka to takie, które spełniają JEGO marzenia i oczekiwania. Ostateczny plan przyjęcia powinien być wynikiem rozmów z Dzieckiem i wspólnie podjętych decyzji. Spotykając się z Rodzicami zachęcamy, aby w spotkaniu uczestniczyło Dziecko, próbujemy je poznać i dowiedzieć się w co się lubi bawić, jaki jest jego ulubiony bohater, jaki ma temperament. Obserwujemy czy jest to dziecko spokojne i będzie szczęśliwe przy zabawach plastycznych czy ma bardzo dużo energii i konieczne jest przygotowanie wielu zabaw ruchowych, muzycznych i sportowych. Najwazniejsze jest dziecko! Jesteśmy elastyczni i staramy się modyfikować programy w zależności od specyfikacji grupy - wieku i płci. Chcąc uzyskać maksymalne zadowolenie Dziecka jesteśmy przygotowani i chcemy sprostać każdym wymaganiom. Doskonalimy naszą ofertę i dopasowujemy ją do oczekiwań. A wszystko to możliwe jest dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby i marzenia naszych małych Klientów. 

Dzisiaj wspólnie tworzymy Załogę Hopkową... z możliwościami, doświadczeniem i radością chcemy i możemy dla Dzieci zrobić wszystko!

Zarezerwuj termin na imprezę

Zaufali nam...